2016 - Рік англійської мови

1

Для популяризації вивчення англійської мови, відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Указу Президента України від 16 листопада 2015 року №641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови» та розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 11лютого 2016 року №33 «Про затвердження Плану заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови у Київській області, на 2016 рік», наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 04 березня 2016 р. №55 з метою підвищення рівня володіння англійсько мовою населення Київської області, заохочення різних вікових груп до її вивчення, розширення доступу до світових освітніх та культурних надбань у НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. А.С.Малишка"» розроблено ряд заходів.

План заходів

1. Організувати роботу літнього мовного табору за участю носіїв англійської мови (волонтерів) у червні 2016 року.

2. Проводити факультативи та консультативні заняття з англійської мови (протягом року).

3. Проводити вікторини, квести, брейн-ринги та бути активними учасниками учнівських конкурсів з англійської мови

4. Сприяти участі дітей та учнівської молоді у мінародній програмі обміну майбутніх лідерів «Flex».

5. Проводити тиждень іноземних мов, виставки-конкурси стінівок, конкурси на кращий учнівський твір.

6. Брати активну участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з англійської мови.

7. Готувати та захищати з учнями наукові роботи МАН України.

8. Поповнювати фонд літератури в методичному кабінеті НВК підручниками британських видавництв та художньою літературою.

9. Проводити книжкові виставки, віртуальні екскурсії англомовними країнами світу.

10. Проводити по можливості навчальні екскурсії до Великобританії.

11. Використовувати аудіо-відео матеріали, продовжуючи ознайомлювати учнів з географією та історією англо-мовних країн світу.

12. Створити рубрику «2016 - рік англійської мови» на сайті НВК для розміщення інформаційних матеріалів з англійської мови.