Вітаємо з нагородою !

28.08.2024
Марину Леонтіївну Мигаль

директора Академічного ліцею 1 ім. А.С. Малишка, вчителя історії,

з нагородою «Відмінник освіти».

В рамка обласного форуму «Освіта Київщини: безпека, новий зміст, трансформація» заступник Міністра освіти і науки України Євгенія Смірнова та голова Київської ОДА Руслан Кравченко вручили нагороди вчителям Київщини- 17 найкращих педагогів області.

Марина Леонтіївна Мигаль, директор Академічного ліцею 1 ім. А.С. Малишка, вчителя історії, отримала нагороду «Відмінник освіти».

У цей непростий час для нашої країни, коли кожен день ми зіштовхуємося з новими викликами, Ваш внесок у виховання молодого покоління набуває особливого значення. Нехай ця нагорода стане лише одним із багатьох визнань Ваших заслуг на шляху до майбутніх досягнень! Робота вчителів, їхня відданість і прагнення до найвищих стандартів надихають не лише учнів, а й усю нашу громаду.

Дякую всім освітянам за невтомну працю, відвагу та віру в наших дітей, за нашими талановитими учителями та вмотивованими учнями - майбутнє громади!

З повагою та
найкращими побажаннями