Свято Першого дзвоника

02.09.2024

Дорогі учні, шановні освітяни та батьки!

Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року!

Свято першого дзвоника – особливий та зворушливий день у житті кожної людини. Сьогодні школярі мають можливість сісти за парти. Попереду на них чекають хвилюючі й радісні зустрічі, нові знайомства і перемоги у країні знань.

Для маленьких першачків шкільний дзвоник лунає вперше. Вони починають знайомитись з незвіданим для них освітнім простором. Бажаємо їм успіху на цьому тернистому шляху.

Для одинадцятикласників школа востаннє відкриває свої двері. Випускники – надія України, її майбутнє. Нехай фінальний період шкільного життя буде для вас насиченим та продуктивним, сповненим незабутніх миттєвостей та приємних вражень.

Батькам – витримки, вчителям – сил, відповідальних і вдячних учнів. Адже навчальний рік починається, на жаль, тоді, коли країна третій рік поспіль знаходиться у стані війни. І до цього неможливо звикнути. Тому шкільні будні будуть доповнюватись заходами безпеки, яких мають дотримуватись всі учасники освітнього процесу.

Сьогодні не забуваємо дякувати Захисникам України, завдяки яким наші діти мають можливість ходити до школи, вчитися, мріяти та будувати майбутнє у незалежній державі. Низький уклін і безмежна вдячність вам, наші Герої!

Бажаємо у новому навчальному році наснаги та легкого старту. Нехай уроки будуть мирними та спокійними!